Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


DOPRAVA A POŠTOVNÉ
Doprava a poštovné

Způsob dopravy:

Přepravní společností: Cena:
Postel bez matrace: 450,-
Postel s matrací 500,-
Osobní odběr Tábor 0,-

 

Způsob platby:

Bankovním převodem 0,-kč
Dobírkou 65,-kč
Platba hotově při osobním převzetí 0,-kč
 

Platební podmínky:

Objednané zboží je možno zaplatit těmito způsoby:

  • převodem na účet:

Na základě provedeného nákupu zboží v našem internetovém obchodu obdržíte informaci o provedené objednávce s uvedenými údaji potřebnými k provedení platby. Pro identifikaci je vždy nutné uvést správný variabilní symbol (číslo objednávky), po připsání finančních prostředků na náš účet se objednávka stává aktivní. O připsání finančních prostředků na náš účet Vás budeme informovat. Za platbu převodem na účet neúčtujeme žádný poplatek.

  • dobírkou:

Za objednané zboží zaplatíte při jeho doručení. Doběrečné je zpoplatněno dle ceníku výše.

 

  • hotově při osobním převzetí

Kupující zaplatí za objednané zboží při jeho převzetí na adrese prodávajícího.

 

Doprava:

Zboží je dodáno na území ČR na místo určení kupujícího. Před dodáním objednaného zboží Vás budeme telefonicky kontaktovat v rámci dojednání doručení objednaného zboží.

V případě zjištění závady výrobku nebo poškození obalu při doručení je potřeba okamžitě zapsat zjištěnou závadu do přepravního listu, na případné pozdější reklamace nebude brán ohled.