Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat,že v termínu 27.7.-2.8.2020 máme celofiremní dovolenou.

Všechny objednávky,emaily a reklamace budou vyřizovámy postupně po tomto datu.

Děkujeme za pochopení.

KIK Trade s.r.o.

Dopřejte si kvalitní postele z masivu borovice


Na našem e-shopu naleznete kvalitní postele z borovicového masivu. Vybrat si můžete z povrchových úprav borovice, dubu, olše nebo ořechu. Kvalitní postel je zárukou zdravého a osvěžujícího spánku.

Všechny naše postele jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a robustní zpracování. Jsou stabilní a pevné, takže poskyují maximální pohodlí. Postele z masivu jsou jasná volba pro náročné zákazníky a především pro milovníky masivního dřeva.

 

Masivní borovice je pevný materiál, který je barevně i tvarově stálý, veškerý nábytek proto vypadá několik let jako nový. Všechny postele je možné kombinovat s dalším nábytkem z masivu. Záleží pouze na barvě a povrchové úpravě. Pokud chcete vybavit celý interiér, pomůžeme vám.

 

Zajistěte si zdravý spánek s našimi rošty a matracemi

Důležitým prvkem pro spánek je také postelový rošt, který by měl působit přiměřenou silou na matraci a tím poskytnout ideální oporu těla. Některé postele dodáváme včetně roštů i matrací, u jiných si můžete vybrat sami, zejména dle rozměru a tvrdosti. Novým roštem nebo matrací výrazně zlepšíte i svojí stávající postel. V kombinaci s postelí z masivu borovice pak dostanete ideální a stabilní podporu svého těla.

Pokud máte dotaz, obraťte se na nás. Zboží expedujeme do 48 hodin. Přejeme vám pohodlný výběr.